Mokko
maahotell

majutus


Mokko maahotellis mahub ööbima kuni 40 inimest, suvel ka rohkem.
Toad asuvad kuues eri hoones, mis asuvad lähestikku kaunilt haljastatud õuel. 
Võtame vastu nii gruppe  kui ka üksikuid külastajaid ja peresid. Meil on suurepärased võimalused kontaktivabaks viibimiseks meie eraldiasuvates majades.
Peamajas  on neli tuba: kaks  rõduga sviiti (mõlemad 4 inimesele)  ja kaks 2-3 in tuba. Sviidid sobivad peredele, neis on ka kööginurgad  lihtsama toidu valmistamiseks. Kõikides  tubades on omaette  TV, külmkapid ja duširuumid.
Uues aidamajas on kuus omaette sissekäigu ja terrassiga kõigi mugavustega 2in tuba, igas toas on  TV, minikülmik ja duširuum.
Vanas aidamajas on eeskamber, tagakamber, duširuum, köök, veranda ja terrass grillinurgaga, TV.
Saunamaja esimesel poolel on avar kaminaruum, puuküttega saun koos duširuumiga,  suur aiamööbliga terrass esimesel  korrusel ja magamistuba kuni neljale inimesele.  Teisel majapoolel on esimesel korrusel istumisnurk ja terrass, teisel korrusel magamistuba, rõdu ja duširuum 2-3 inimesele. Mõlemal poolel on omaette sissepääs. Neid saab rentida nii eraldi kui ka koos, kui on tegemist suurema seltskonnaga.
Bangalos on avatud köögiga tuba neljale, duširuum , WC  ja  aiavaatega rõdu.
Peamajas on peo- ja seminariruumid.
Järvemaja kuuele inimesele asub Kuremaa järve kaldal vaikses ja omaette paigas.  Esimesel korrusel on avatud köögi ja kaminaga avar elutuba (köök on täisvarustusega),  elektrikerisega saun ning WC ja laia voodiga magamistuba.
Teisel korrusel on kaks magamistuba ja dushiruum-WC. Ühes toas on 180 cm laiune voodi, teises kaks kitsast voodit. Maja sobib kolmele paarile või lastega perele.
Lastega peredele sobivad:
- kahe  eraldi kambriga vana aidamaja, kus köök, dushiruum,  WC, veranda koos grilliga, vanematele  laia voodiga eeskamber, lastele kolme voodiga tagakamber. Maja on värskelt renoveeritud ja selles majas on ka suvekuumusega mõnusalt jahe;
- bangalo, kus on laia voodi ja kahe kitsa voodiga avar magamistuba, korralik kööginurk ahjuga pliidi ja külmikuga, dushiruum, WC ja kauni vaatega rõdu. Ka selles majas ei ole  kuumade ilmadega palav;
- saunamaja kahe teisel korrusel asuva magamistoaga,  mõlemal  on allkorrusel elutuba ja terrassid, teisel on omaette rõdu;
- peamaja sviidid laia voodi ja kahe lisavoodiga kokku  neljale külalisele, tubadel on suured rõdud ja kööginurgad.


  • WiFi igal pool
  • kõikides meie tubades on omaette duširuumid
  • kõigis hoonetes aastaringne küte
  • igas toas külmik ja TV
  • peretoad
  • toad ja siseruumid on mittesuitsetajatele
  • suitsetamiseks eraldi ettenähtud kohad
  • võimalik laenutada jalgrattaid ja kasutada tenniseväljakut
  • peamaja esimesel korrusel on joogiveeautomaat ja kohviautomaat kõikidele külastajatele kasutamiseks
  • lemmikloomad kokkuleppel